Web Profiler (8.x-2.0-beta15) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: title
ur: عنوان

en: value
ur: قیمت

en: Status
ur: حالت

en: Value
ur: قیمت

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Priority
ur: ترجیح

en: Action
ur: ایکشن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Path
ur: پاتھ

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Configure
ur: ترتیب

en: Filter
ur: فلٹر

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Blocks
ur: بلاکس

en: form
ur: فارم
