Web Profiler (8.x-2.0-beta16) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Path
or: ପଥ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: form
or: ଫର୍ମ
