Web Profiler (8.x-2.0-beta16) - en to pl translation catalogue (86 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: title
pl: tytuł

en: value
pl: wartość

en: Value
pl: Wartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Action
pl: Akcja

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Time
pl: Czas

en: Views
pl: Widoki

en: Path
pl: Ścieżka

en: Modules
pl: Moduły

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Theme
pl: Skórka

en: name
pl: nazwa

en: path
pl: ścieżka

en: type
pl: typ

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Database
pl: Baza danych

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Url
pl: URL

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: To
pl: Do

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: Count
pl: Liczba

en: State
pl: Stan

en: Method
pl: Metoda

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Class
pl: Klasa

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Provider
pl: Usługodawca

en: template
pl: szablon

en: Original
pl: Oryginał

en: Token
pl: Wzorzec

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Info
pl: Informacja

en: Engine
pl: Silnik

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Completed
pl: Zakończone

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Assets
pl: Zasoby

en: Themes
pl: Skórki

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Translated
pl: Przetłumaczone

en: Blocks
pl: Bloki

en: Request
pl: Żądanie

en: Services
pl: Serwisy

en: Available
pl: Dostępne

en: Sort query log
pl: Sortuj dziennik zapytań

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
pl: Tabela kwerendy może być posortowana w takiej kolejności jak kwerendy zostały wykonane lub według malejącego czasu trwania.

en: Slow query highlighting
pl: Wyróżnianie powolnych zapytań

en: Any
pl: Dowolny

en: Untranslated
pl: Nieprzetłumaczone

en: Regions
pl: Regiony

en: Target
pl: Cel

en: Memory
pl: Pamięć

en: PHP Extensions
pl: Rozszerzenia PHP

en: Drupal version
pl: Wersja Drupala

en: Config
pl: Konfiguracja

en: priority
pl: priorytet

en: form
pl: formularz

en: No results
pl: Brak wyników

en: access
pl: dostęp

en: Total time
pl: Czas całkowity

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: dashboard
pl: kokpit

en: Query type
pl: Typ zapytania

en: Base theme
pl: Skórka bazowa

en: Database settings
pl: Ustawienia bazy danych

en: Route name
pl: Nazwa trasy

en: Name: @name
pl: Nazwa: @name
