Web Profiler (8.x-2.0-rc1) - en to dz translation catalogue (29 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: path
dz: འགྲུལ་ལམ།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: To
dz: ལུ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: Translated
dz: སྐད་སྒྱུར་འབད་ནུག

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: form
dz: འབྲི་ཤོག
