WebProfiler (8.x-2.0-rc1) - en to ro translation catalogue (67 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: title
ro: titlu

en: value
ro: valoare

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Priority
ro: Prioritate

en: Action
ro: Acțiune

en: Tags
ro: Etichete

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Time
ro: Ora

en: Views
ro: Vizualizări

en: Path
ro: Cale

en: Modules
ro: Module

en: Manage
ro: Administrați

en: Region
ro: Regiune

en: Theme
ro: Temă

en: path
ro: cale

en: type
ro: tip

en: Mail
ro: E-mail

en: User
ro: Utilizator

en: Configure
ro: Configurează

en: Database
ro: Bază de date

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Url
ro: URL

en: Host
ro: Gazdă

en: To
ro: Către

en: Roles
ro: Roluri

en: Filter
ro: Filtru

en: Count
ro: Contor

en: State
ro: Status

en: Method
ro: Metodă

en: Events
ro: Evenimente

en: Configuration
ro: Configurație

en: Attributes
ro: Atribute

en: Class
ro: Clasă

en: Provider
ro: Furnizor

en: Original
ro: Originală

en: Token
ro: Simbol

en: Limit
ro: Limită

en: Info
ro: Informație

en: Completed
ro: Finalizată

en: Failed
ro: Eșuat

en: Themes
ro: Teme

en: Translations
ro: Traduceri

en: Translated
ro: Tradus

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Services
ro: Servicii

en: Available
ro: Disponibil

en: Data
ro: Dată

en: Any
ro: Orice

en: Untranslated
ro: Netradus

en: Target
ro: Ţintă

en: Drupal version
ro: Versiune Drupal

en: Config
ro: Configurație

en: form
ro: formă

en: Libraries
ro: Biblioteci

en: Query type
ro: TIpul interogării

en: Route name
ro: Nume rută
