Web Profiler (9.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (48 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: type
bo: རིགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Count
bo: གྲངས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Translated
bo: ལོ་ཙྰ་བྱས་ཚར།

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Any
bo: གང་རུང

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད
