Web Profiler (9.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Status
br: Statud

en: Development
br: Diorren

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Mail
br: Postel

en: Filter
br: Sil

en: Plugin
br: Lugant
