Web Profiler (9.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: Subject
eo: Temo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Time
eo: Tempo

en: Views
eo: Vidoj

en: Path
eo: Vojo

en: Modules
eo: Moduloj

en: Region
eo: Regiono

en: path
eo: vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: type
eo: tipo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Url
eo: URL

en: Host
eo: Gastiganto

en: To
eo: Al

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Provider
eo: Provizanto

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Translated
eo: Tradukita

en: Blocks
eo: Blokoj

en: form
eo: formularo
