Web Profiler (9.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Development
ne: विकास

en: Subject
ne: विषय

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Time
ne: समय

en: Path
ne: मार्ग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Region
ne: क्षेत्र

en: type
ne: प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Host
ne: होस्ट

en: To
ne: लाई

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Original
ne: असली

en: Info
ne: जानकारी

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Blocks
ne: ब्लक

en: form
ne: फाराम
