WebProfiler (9.0.0) - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: title
ca: títol

en: value
ca: valor

en: Status
ca: Estat

en: Value
ca: Valor

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Subject
ca: Assumpte

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Time
ca: Hora

en: Path
ca: Camí

en: Modules
ca: Mòduls

en: Region
ca: Regió

en: Theme
ca: Tema

en: name
ca: Nom

en: path
ca: camí

en: type
ca: tipus

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Exclude
ca: Exclou

en: Database
ca: Base de dades

en: Not found
ca: No trobat

en: Loaded
ca: Carregat

en: Host
ca: Servidor

en: To
ca: Per

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Count
ca: Quantitat

en: State
ca: Estat

en: Method
ca: Mètode

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Configuration
ca: Configuració

en: Class
ca: Classe

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Provider
ca: Proveïdor

en: template
ca: plantilla

en: Limit
ca: Límit

en: Plugin
ca: Connector

en: Completed
ca: Completat

en: Failed
ca: Fallat

en: Assets
ca: Equips

en: Themes
ca: Temes

en: Translations
ca: Traduccions

en: Translated
ca: Traduïdes

en: Blocks
ca: Blocs

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: Available
ca: Disponible

en: Data
ca: Dades

en: Any
ca: Qualsevol

en: Untranslated
ca: Sense traduir

en: Drupal version
ca: Versió del Drupal

en: Config
ca: Configuració

en: priority
ca: prioritat

en: form
ca: formulari

en: Query type
ca: Tipus de consulta

en: Database settings
ca: Paràmetres de la base de dades

en: Route name
ca: Nom de la ruta

en: Toolbar item
ca: Element de la barra d'eines
