Web Profiler (9.0.0) - en to oc translation catalogue (60 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: title
oc: títol

en: value
oc: valor

en: Status
oc: Estatut

en: Value
oc: Valor

en: Development
oc: Desvolopament

en: Subject
oc: Objècte

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Priority
oc: Prioritat

en: Action
oc: Accion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Time
oc: Ora

en: Views
oc: Vistas

en: Path
oc: Camin

en: Modules
oc: Moduls

en: Theme
oc: Tèma

en: name
oc: nom

en: path
oc: camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: type
oc: tipe

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: Exclude
oc: Exclure

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Url
oc: URL

en: Loaded
oc: Cargat

en: Host
oc: Òste

en: To
oc: A

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: Count
oc: Descompte

en: State
oc: Estat

en: Method
oc: Metòde

en: Events
oc: Eveniments

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Token
oc: Geton (token)

en: Themes
oc: Tèmas

en: Translations
oc: Traduccions

en: Translated
oc: Traduch

en: Blocks
oc: Blòts

en: Services
oc: Servicis

en: Available
oc: Disponible

en: Sort query log
oc: Triar lo jornal de las requèstas

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
oc: La taula de la requèsta pòt èsser triée dins l'òrdre ont las requèstas son estadas executadas o per durada descreissenta.

en: Slow query highlighting
oc: Suslinhar las requèstas lentes

en: Enter an integer in milliseconds. Any query which takes longer than this many milliseconds will be highlighted in the query log. This indicates a possibly inefficient query, or a candidate for caching.
oc: Entratz un entièr en millisegondas. Tota requèsta que pren mai longtemps qu'aqueste nombre de millisegondas serà mesa en susbrilhança dins lo jornal de la requèsta. Aquò indique possiblement una requèsta inefficace, o candidate per la mesa en cache.

en: Data
oc: Donadas

en: Any
oc: Qual que siá

en: Untranslated
oc: Pas traduit

en: Target
oc: Cibla

en: form
oc: formulari

en: Libraries
oc: Bibliotècas

en: dashboard
oc: tablèu de bòrd
