WebProfiler (9.0.2) - en to sk translation catalogue (61 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: title
sk: názov

en: value
sk: hodnota

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Development
sk: Vývoj

en: Subject
sk: Predmet

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Priority
sk: Priorita

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Time
sk: Čas

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Path
sk: Cesta

en: Modules
sk: Moduly

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: path
sk: cesta

en: type
sk: typ

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Database
sk: Databáza

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Host
sk: Hostiteľ

en: To
sk: Komu

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Count
sk: Počet

en: State
sk: Stav

en: Method
sk: Metóda

en: Events
sk: Udalosti

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Class
sk: Trieda

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Original
sk: Originál

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Translations
sk: Preklady

en: Translated
sk: Preložené

en: Blocks
sk: Bloky

en: Services
sk: Služby

en: Service
sk: Služba

en: Available
sk: Dostupné

en: Sort query log
sk: Zoradiť log dotazov

en: Slow query highlighting
sk: Označovať pomalé SQL dotazy

en: Data
sk: Údaje

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Untranslated
sk: Nepreložené

en: Regions
sk: Regióny

en: Target
sk: Cieľ

en: form
sk: formulár

en: Total time
sk: Celkový čas
