WebProfiler (9.0.1) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: title
kk: аты

en: value
kk: мағына

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Development
kk: Дамыту

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Time
kk: Уақыт

en: Path
kk: Жол

en: Modules
kk: Модульдер

en: Region
kk: Аумақ

en: type
kk: түр

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Drupal
kk: Друпал

en: Host
kk: Хост

en: To
kk: Қайда

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Count
kk: Саны

en: Themes
kk: Темалар

en: Blocks
kk: Блоктар

en: form
kk: форма
