WebPurify (2.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Comments
af: Kommentaar

en: Name
af: Naam

en: Users
af: Gebruikers
