WebPurify (2.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Name
am: ስም

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
