WebPurify (2.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Comments
be: Каментары

en: Name
be: Імя

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Users
be: Карыстальнікі
