WebPurify (2.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Comments
bs: Komentari

en: Name
bs: Ime

en: Users
bs: Korisnici
