WebPurify (2.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Username
da: Brugernavn

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Comments
da: Kommentarer

en: Name
da: Navn

en: Nodes
da: Indhold

en: Terms
da: Ord

en: Users
da: Brugere
