WebPurify (2.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Username
de: Benutzername

en: Subject
de: Betreff

en: Description
de: Beschreibung

en: Comments
de: Kommentare

en: Nodes
de: Inhalte

en: Terms
de: Begriffe

en: Users
de: Benutzer

en: Do nothing
de: Nichts machen

en: Developer Key
de: Entwicklerschlüssel
