WebPurify (2.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Comments
el: Σχόλια

en: Name
el: Όνομα

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Users
el: Χρήστες
