WebPurify (2.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Comments
fi: Kommentit

en: Name
fi: Nimi

en: Nodes
fi: Solmut

en: Terms
fi: Termit

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Do nothing
fi: Älä tee mitään
