WebPurify (2.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Name
ml: പേര്
