WebPurify (2.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Username
my: အမည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Name
my: အမည်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ
