WebPurify (2.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Name
nn: Namn

en: Terms
nn: Termar

en: Users
nn: Brukarar
