WebPurify (2.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Name
ps: نوم

en: Users
ps: غړي
