WebPurify (2.0.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
