WebPurify (2.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Comments
sl: Komentarji

en: Name
sl: Ime

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Users
sl: Uporabniki
