WebPurify (2.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے
