WebPurify (2.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Comments
vi: Bình luận

en: Name
vi: Tên

en: Nodes
vi: Các node

en: Users
vi: Người dùng

en: Do nothing
vi: Không làm gì
