WebPurify (2.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
