WebPurify (2.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Block
ca: Bloc

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Validation
ca: Validació

en: Web services
ca: Serveis web

en: Applies to
ca: S'aplica a
