WebPurify (2.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Block
gl: Bloque

en: Mode
gl: Modo

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Validation
gl: Validación

en: Web services
gl: Servizos web
