WebPurify (2.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Block
he: בלוק

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Replace
he: החלפה

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Validation
he: וידוא

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
