WebPurify (2.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Block
lv: Bloks

en: Mode
lv: Režīms

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Web services
lv: Web servisi
