WebPurify (2.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Block
nl: Blok

en: Mode
nl: Modus

en: Replace
nl: Vervangen

en: Validation
nl: Validatie

en: Web services
nl: Webservices

en: Applies to
nl: Van toepassing op

en: Rewrite
nl: Herschrijven
