WebPurify (2.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Block
pl: Blok

en: Mode
pl: Tryb

en: Replace
pl: Zamień

en: Permalink
pl: Adres

en: Validation
pl: Walidacja

en: Web services
pl: Usługi web
