WebPurify (2.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Block
pt: Bloco

en: Mode
pt: Modo

en: Replace
pt: Substituir

en: Permalink
pt: Link permanente

en: Validation
pt: Validação

en: Web services
pt: Serviços web

en: General Configuration
pt: Configuração Geral
