WebPurify (2.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Block
sk: Blok

en: Mode
sk: Režim

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Validation
sk: Overovanie platnosti

en: Web services
sk: Webové služby

en: Applies to
sk: Uplatňuje sa na
