WebPurify (2.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Mode
sv: Läge

en: Replace
sv: Ersätt

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Validation
sv: Validering

en: Web services
sv: Webbtjänster
