WebPurify (2.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Block
cs: Blok

en: Mode
cs: Režim

en: Replace
cs: Nahradit

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Validation
cs: Validace

en: Web services
cs: Webové služby
