WebPurify (2.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Block
el: Μπλοκ

en: Mode
el: Τρόπος

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
