WebPurify (2.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Block
fi: Lohko

en: Mode
fi: Tila

en: Replace
fi: Korvaa

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Validation
fi: Validointi

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Applies to
fi: Pätee
