WebPurify (2.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Block
fr: Bloc

en: Replace
fr: Remplacer

en: Permalink
fr: Permalien

en: Web services
fr: Services Web

en: Applies to
fr: S'applique à

en: Rewrite
fr: Réécrit

en: Element types
fr: Types d'éléments
