WebPurify (2.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Block
hu: Blokk

en: Mode
hu: Mód

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Validation
hu: Ellenőrzés

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Applies to
hu: Legyen alkalmazva

en: General Configuration
hu: Általános beállítások
