WebPurify (2.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Block
it: Blocco

en: Mode
it: Modalità

en: Replace
it: Sostituzione

en: Permalink
it: Collegamento permanente

en: Validation
it: Validazione

en: Web services
it: Web service
