WebPurify (2.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Block
ja: ブロック

en: Mode
ja: モード

en: Replace
ja: 置換

en: Permalink
ja: パーマリンク

en: Validation
ja: 検証

en: Web services
ja: ウェブサービス
