WebPurify (2.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Block
ru: Блок

en: Mode
ru: Режим

en: Replace
ru: Заменить

en: Permalink
ru: Постоянная ссылка (Permalink)

en: Validation
ru: Проверка

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Applies to
ru: Применить к

en: Rewrite
ru: Перезапись
