WebPurify (2.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Block
tr: Blok

en: Mode
tr: Kip

en: Replace
tr: Değiştir

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: Validation
tr: Sağlama

en: Web services
tr: Web hizmetleri
