WebPurify (2.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Block
uk: Блок

en: Mode
uk: Режим

en: Replace
uk: Замінити

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Validation
uk: Перевірка

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Applies to
uk: Застосовується до

en: Rewrite
uk: Переписування

en: General Configuration
uk: Основна конфігурація

en: Element types
uk: Типи елементів
