WebPurify (2.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Block
vi: Khối

en: Mode
vi: Chế độ

en: Replace
vi: Thay thế

en: Permalink
vi: Liên kết cố định

en: Validation
vi: Kiểm tra

en: Web services
vi: Dịch vụ web
